Kdo jsem

Jsem ročník 1968. Základní školu jsem vychodil v Mohelně na jižní Moravě, střední a vysokou školu jsem absolvoval v Brně. Po asi dvanáctiletém "odskočení si" na severní Moravu, kde jsem nejprve pracoval jako investiční pracovník ČEZ , a. s. na stavbě PVE Dlouhé Stráně a později v jedné soukromé inženýrské společnosti, jsem se na konci roku 2004 přestěhoval zpět do blízkosti Brna - konkrétně do Blanska. Postavil jsem si tam malý dům, který teď splácím formou hypotéky, což dosti  silně tlumí mé modelářské rozlety. Moji bývalí kolegové z RC modelklubu Brno mne opět vzali mezi sebe a tak se občas objevuji s mými RC modely na modelářském letišti v Medlánkách, pomáhám s organizací modelářských akcí a tak trochu se i starám o klubový web www.rcbrno.com

V květnu 2007 jsem si založil vlastní firmu, která provádí inženýrské činnosti, energetické audity, projekty, studie a další práce - viz www.enepo.eu. Pokud se vše podaří, zahájí v roce 2008 tato firma také malosériovou výrobu 3D obřího akrobatu Edge 540 o rozpětí 2,53 m a výrobu drobné modelářské elektroniky.

V domku mám také malou modelářskou dílnu, proto doufám, že brzy rozšířím můj letový park o nové přírůstky.

Jsem autorizovaným inženýrem dle zákona 360/92 Sb. ve třech oborech (technologická zařízení staveb, energetické auditorství, požární bezpečnost staveb) a na seznamu energetických auditorů na MPO dle zákona č. 406/2000 Sb. jsem veden pod číslem 107. Mám manželku (Blanku) a dvě děti (Barborka, nar. 1994 + Aleš, nar. 1996). Všichni tři se mi starají o zábavu a nákladové položky rodinného rozpočtu.

Z mých zájmů můžu uvést - práci, modelářství a občas se nechám vyhecovat i na chytání ryb (pstruhy chytám na umělou mušku).

Zdravím touto cestou své kamarády z RC modelklubu Brno a svého spolužáka Kolbiše.

Nejsem žádný expert na webdesign, proto mi promiňte, že stránky mastím nedokonale pomocí FrontPage...

Pokud se Vám přesto moje stránky líbí, můžete umístit k sobě oku lahodící oranžový banner, který vidíte v levém sloupci. 

Totéž nabízím i já Vám. Podmínkou je ale modelářské zaměření Vašich stránek.